Privatus
1 metai Prieš
295 Peržiūros

Aeratoriaus-skarifikatoriaus nuoma

Paslaugos
Kaunas
7 eur
Siūlo
7 eur
Siūlo

Aeratoriaus-skarifikatoriaus nuoma

*Benzininio aeratoriaus-skarifikatoriaus nuoma, HECHT 5677 (Čekija), turi aukštos kokybės, galingą ir ilgaamžį, 208 kūbinių cm., 4.2 kw., 4 taktų Briggs & Stratton variklį, 18 plieninių peilių skarifikavimo veleną ir tvirtą metalinę važiuoklę su rutuliniais guoliais ratuose. Darbinis plotis 40 cm., 45 l. surinkimo krepšys, centrinis gylio reguliavimas. Svoris 38.5 kg., 1 val.-7 eurai, para-30 eurų, 2 paros-50 eurų. Užstatas 50 eurų.

*Benzininio aeratoriaus-skarifikatoriaus Gudnord SC 40/45 nuoma, galingas 4,0 kw. variklis, centrinis gylio reguliavimas, 45 l. surinkimo krepšys, 18 peilių velenas, tik 30 eurų parai, 1 val.- 7 eurai. Užstatas 50 eurų.

*Benzininio skarifikatoriaus Hecht 5654 nuoma, 18 peilių velenas, atskira pavara velenui (nereikia gesinti variklio norint ištuštinti krepšį), 40 l. surinkimo krepšys, lengvas ir labai patogus naudoti, tik 30 eurų parai, 1 val.-7 eurai. Užstatas 50 eurų.

Rinkdamiesi įrenginį įvertinkite savo vejos būklę. Jei pievoje daug samanų, žolė neprižiūrėta ir negraži – rinkitės galingesnį skarifikatorių. Galingesnis agregatas bus reikalingas ir tuomet, jei dirvožemis itin tankus ir molingas. Po apdirbimo medžiagos geriau pasieks žolės šaknis ir net ne itin derlingoje žemėje sudygs graži žolė, tačiau jei turite gražią veją, kuria norite toliau lengvai rūpintis – jums pakaks ir lengvesnio skarifikatoraius. Kasmet du kartus veją aeruokite ir išvengsite samanų, piktžolių ar kito nereikalingo sluoksnio. Žolę aprūpinsite deguonimi ir ji toliau jus džiugins.

Nuomojantis įrenginį 5 val. ir ilgiau, Kaune ( Vaisvydavoje ir aplinkui), esant galimybei, pristatome ir pasiimame nemokamai, kitur pagal susitarimą .

Pasirinkimai

Atsiskaitymo grynais prekių išdavimo vietoje galimybė
Pirkti dabar mokėti vėliau
Kaina *
Palūkanų norma *
Laikotarpis (mėn.)
Pradinė įmoka
eur
Mėnesinis mokestis -
Visos palūkanos -
Visi mokėjimai -
© 2023 - visos teisės saugomos Sprendimų galimybės UAB