Privatus
1 metai Prieš
122 Peržiūros

Liekninančios tamprės

Apranga
Kaunas
20 eur
Siūlo
20 eur
Siūlo

Liekninančios tamprės

Naujos , supakuotos FIT U liekniejimo kelnes , su EMS sistema kaina. S dydis. WELLNEO 


Elektrinės raumenų stimuliacijos privalumus įvertino daugybė žmonių visame pasaulyje. WELLNEO EMS TONER treniruoklis veikia skleisdamas elektros impulsus ir jį galima naudoti tiek norint papildyti, tiek retkarčiais pakeisti įprastą fizinę veiklą. Pravers kiekvienam, nes tai universalus treniruoklis, kurį galima naudoti tiek pilvo, tiek kojų ar rankų raumenims, padailinti bendrą išvaizdą ar konkrečią kūno dalį be įtemptų treniruočių. 
Wellneo EMS Toner Main Unit 
Stangrinkite raumenis pasitelkę elektros impulsus 

WELLNEO EMS TONER pagrindinis prietaisas yra elektros impulsų šaltinis, veikiantis prie kūno pritvirtintas EMS TONER pagalvėles, tonizuojančias arba stimuliuojančias raumenis. 

EMS technologijos paslaptis 

EMS, arba elektrinė raumenų stimuliacija, neinvazinis būdas, padedantis stiprinti raumenis. Prietaiso skleidžiami silpni elektros impulsai stimuliuoja nervus, kurie skatina raumenų susitraukimą. Raumenų susitraukimo ir atsipalaidavimo metodas naudojamas ir sporto bei medicinos įstaigose, o dabar jo privalumais galite naudotis ir jūs saugiai ir patogiai savo namuose! 

Be to, skirtingai nei įprasti treniruokliai kojų raumenims, pilvo treniruokliai ar profesionalūs treniruokliai, šis prietaisas ypač kompaktiškas, tad puikiai tinka namų treniruotėms. 
Wellneo EMS Toner Main Unit 
Kaip tai veikia? 

Šį WELLNEO EMS TONER rinkinį sudaro: pagrindinis prietaisas, nuotolinio valdymo pultelis ir USB įkrovimo laidas (prietaisas įkraunamas įjungus į USB jungtį turintį maitinimo šaltinį). Pagrindinis prietaisas skleidžia elektros impulsus į pagalvėlėje esančius elektrodus, kurie stimuliuoja raumenis. Galite pasirinkti net iš 15 intensyvumo lygių ir prisitaikyti pagal savo poreikius. Prietaisą patogu valdyti su pulteliu, ypač jeigu pagalvėlę esate pritvirtinę sunkiau pasiekiamose vietose (pavyzdžiui, ant sėdmenų, klubų) 

Pasirinkimai

Mokamas pristatymas
Pirkti dabar mokėti vėliau
Kaina *
Palūkanų norma *
Laikotarpis (mėn.)
Pradinė įmoka
eur
Mėnesinis mokestis -
Visos palūkanos -
Visi mokėjimai -
© 2023 - visos teisės saugomos Sprendimų galimybės UAB