Idėja papildomoms pajamoms


Šiandien, kada viskas brangsta, tik ne mūsų darbas, labai pravartu būtų „pasidaryti” kelis eurus papildomai. Vaikams, nepilnamečiams, kurie dar neturi galimybių užsidirbti, bet norų, kuriems reikia eurų vaikai, visi turi 🙂 .
Tad kokių gali būti idėjų, papildomiems eurams užsidirbti?
Dalinuosi mintimi, kuri kilo man. Gal kažkam tai patiks ir padės parduoti savo pomėgį.
Visiems mums patinka paprastai ir greitai vartojami dalykai.
Turiu dukrą 8 metukų. Jai labai patinka piešti, spalvoti, karpyti nusipieštus dalykus ir iš jų daryti figūrėles ir panašiai. Tikrai žinau, jog tokių vaikų labai daug, gal net ir jūsų vaikas tai mėgsta.
Juolab, jog šiandien youtubyje yra tiek įvairios mokomosios video medžiagos vaikams, tik kalba dažnu atveju gali tapti kliūtim. Kiek laiko vaikai praleidžia žiūrėdami youtube tikriausiai neverta net pasakot 🙂 .
Beje, tokios mokomosios, ir vaikus įtraukiančios video medžiagos youtubyje lietuvių kalba yra labai didelis trūkumas. Būtent dėl šios tuščios nišos mano dukra, būdama tik antrokė, jau laisvai kalba rusiškai. Niekam nėra paslaptis, jog daugiausia tokios video medžiagos youtubyje yra būtent rusų kalba.
O kas trukdo mums dėl savo vaikų kurti tokią video medžiagą lietuvių kalba? Juolab, jog rusų video medžiagoje, kurią žiūri mūsų vaikai, gali būti tokios informacijos, kurios mes tikrai nenorėtume, kad mūsų vaikai gautų.
Tai ir yra laisva niša video turinio kūrejams, žmonėms mėgstantiems filmuoti, auginantiems vaikus… tačiau ne apie tai dabar .
Mano dukra turi pomėgių, apie kuriuos jau minėjau, ir tie jos pomėgiai mane atvedė prie minties, kuria ir dalinuosi su jumis.
Dažniausiai ji prašo, kad aš jai atspausdinčiau kokį nors paveiksliuką spalvinimui.
Paprastai tai būna populiarių žaidimų ar animacinių filmukų herojai.
Na tada ir prasideda…
Paieškos internete kur galima parsisiųsti, bandymas suformatuot tinkamai, kad būtų galima atspausdinti…
O dukra tą atspausdintą piešinuką nuspalvina per keletą minučių 🙂 .
Kartais net pačiam norisi nupiešti, bet bėda ta, jog nei groti, nei piešti man nesigauna 🙂 .
Bet gal gaunas jums? Gal jums tai hobis, užsiėmimas atsipalaidavimui po darbo žiūrint tv?
Tai kodėl tada to nepasiūlius kitiems, kurie dėl laiko ar piešimo gabumų stokos to negali padaryti?
Juk praktiškai nieko beveik nereikia. Užtenka nupieštus savo piešinius išmanaus savo telefono pagalba nuskanuoti ir sumaketuoti tinkamu spausdinimui dydžiu bei išsaugoti pdf formatu.
Taip galite sukurti nuo 1 iki 10-20 ar net 100 puslapių pdf failą, kurį ir galėsite pasiūlyti įsigyti kitiems. Tiems, kuriems trūksta laiko ar piešti nemoka, tokiems kaip aš :).
O gal jūs mėgstate skaityti knygas? Gal jums gaunasi išraiškingai ir aiškiai skaityti? Tai kodėl nepaskaičius knygos tyloje, įsijungus diktofoną? Tai jau būtų audio knyga. Tiesa, turėtumėt išsiaiškint, ar tokios skaitomos knygos audio įrašo platinimas nebūtų vagystė iš knygos autoriaus? Patys juk taipogi nenorėtume būti apvogtais.
www.postas.lt platforma yra tinkama vieta tokiam jūsų pomėgio pardavimui. Juolab, jog jau diegiama ir greitu laiku taps prieinama kiekvienam, www.postas.lt registruotam ir tapatybę pasitvirtunusiam vartotojui, paslauga. Šios paslaugos pagalba tokią, savo sukurtą prekę įkėlę į www.postas.lt svetainę ir padarę šią prekę ne tik matomą kitiems lankytojams, bet ir prieinamą įsigyjimui mūsų jums skirtoje e-prekybos parduotuvėje, sulauksit ne tik lankytojų dėmesio, bet ir ONLINE prekybos pardavimų, kur jūsų sukurtą prekę lankytojai galės įsigyti net ir jums dirbant savo įprastą darbą ar miegant.
Tikrai nebelieka jokių kliūčių, dėl kurių to negalima būtų padaryti čia ir dabar.
Visi mes labai vertiname pinigus. Bet didžiausia vertybė gyvenime yra laikas. Pinigų galima užsidirbti, išlošti, rasti, gauti dovanų. Galima prarasti pinigus, galima vėl atgauti. O štai mums skirtą laiką labai reikia vertinti gyvenime, kadangi jo nenusipirkism, neišlošim, neužsidirbsim… nereikia jo švaistyti. Jei patiko mintis, neatidėliokit. Padarykit tai dabar! Juk neprarasit nieko, isskyrus laiką. Bet gal tai padarius bus ne praradimas, o atradimas? Niekas jums negali pateikti teisingo atsakymo. Atsakymą sužinosit tai padarę. Tokia veikla gali užsiimti vaikai nedirbantys, negalią turintys, senjorai, menininkai, šiaip tik tokio hobio gerbėjai….
Teko girdėti sakant „Jei NEMOKI ar negali pasidaryti pats, tuomet MOKI tam, kuris tai ir moka, ir gali padaryti už tave.
Na ir jei nuspręstumėt išbandyti tokį užsiėmimą, rekomenduotume pagalvoti apie tai, kaip apsaugosit savo produktą nuo neteisėto kopijavimo, platinimo. Tai jau būtų vagystė iš jūsų.
www.postas.lt komanda planuoja sukurti apsaugą, per mūsų platformą parduodamiems tokiems produktams. Kol kas tai tik projektas. Pati www.postas.lt taip pat buvo tik projektas.

Pridėti komentarą

Mūsų naujienų prenumerata

© 2023 - visos teisės saugomos Sprendimų galimybės UAB